• Jídlo v menze

  11 úno 23:20

  Já si na nestěžuji, vybírám si jídla, na která mám chuť, a jinak si sama uvařím. Osobně oceňuji, že jste zařadili rajskou s těstovinami místo knedlíku.
  Ale musím se přidat k některým dalším.. Je mi proti srsti ušklíbat se nad jídlem, ale ty brambory jsou někdy opravdu nechutné.
 • Komunikace

  3 úno 17:31

  Domnívám, že největší slabinou menzy spočívá v PR a komunikaci. To se také podepisuje na nižší kvalitě, neboť se utváří prostor pro šíření některých nesmyslných zpráv, viz některé konentáře zde. Proto by bylo vhodné zapracovat na některých věcech:
  1. Webové stránky - vypadají jak z 90. let, je to velká ostuda. Jsou nepřehledné, v šílené grafice a ve stavu který může odradit i některé potenciální studenty, kteří se třeba rozhodují zda studovat na JU. Je to první věc, která lze velmi jednoduše a rychle vylepšit.

  2. Informování o změnách a vysvětlování proč. Menza nedostatečně komunikuje nové změny, což vede k nejistotě a nepochopení těchto změn. Například nikde jsem se nedočetl důvod změny systému, zdražení jídel apod. Přitom ty kroky mají často pozitivní dopad (například jednotný přihlašovací systém - stejný jako do Stagu, možnost přesouvat peníze tisk-menza a obráceně), ale na druhou stranu je systém méně přehledný, chybí platebný údaje pro toho, kdo chce platit převodem (nikoliv inkaso) apod.
  • Re: Komunikace

   7 úno 10:16

   Dobrý den,
   stránky KaM budete již brzy užívat v nové grafice, už na tom pracujeme. Ke změně stravovacího programu došlo z důvodu dalších možností, které stávající program neumožňoval. Tento program umožnil strávníkům vkládání na svůj účet platební kartou. Další výhodou jsou kalkulované ceny, které umožní stravu vykalkulovat za skutečné náklady potravin a td.
   Tomaschko, vedoucí menzy
 • Matky a děti

  15 led 11:50

  Nevím, proč mají do menzy přístup maminky s dětmi. Osobně mám děti ráda ale ne na vysokoškolském území, ráda bych si v klidu snědla jídlo a neposlouchala řev dětí.
  • Re: Matky a děti

   6 bře 09:11

   Milá slečno,
   nevím, proč by do menzy nemohly chodit matky s dětmi, zvlášť, když jsou to většinou studentky. Navíc v menze je hluk i bez dětí, jestli chcete jíst v úplném tichu,noste si jídlo domů.
 • Menza

  11 led 23:52

  Připadá mi, že za dobu mého studia se menza zhoršila. I když minutky to naštěstí jistí a člověk nemusí mít jen hranolky. Co se týče zdražování, co se dá dělat, ale mohla by se zlepšit kvalita.
 • Menza

  11 led 14:30

  Musím pochválit minutky a i pizzu, tam se obsluha konečně trochu zlepšila.
  Nicméně mi také vadí opakování jídel ve stejný den - máme dost nabitý rozvrh, takže jídlo jsme stíhali např. tento semestr jen ve středu, (někdy v pátek) a točí se stále ta samá jídla ve stejný den, chtělo by to prostřídat.
  Zvýšení cen mi nepřijde nijak dramatické, chápu zvyšující se náklady.
 • Menza

  10 led 18:04

  S pokorou přijímám, že vzhledem ke zvyšujícím se nákladům je nutné zvýšit též cenu jednotlivých jídel, avšak očekávám, že se zvýšení cen promítne taktéž do chuti a kvality - to bohužel vidět není.
  Připojuji se taktéž ke kolegyním a kolegů, kteří poukazují na neustálou nabídku brambory, které jsou často nepoživatelné.
  Dále bych ocenil, kdyby pokračovaly večeře na K5 - jejich odběr se projevuje především v jednotlivých pokrmech (kupříkladu u kuřecího se počty odebraných večeří výrazně zvyšují).
 • kvalita/cena

  10 led 15:14

  Samozřejmě nejsem rád, že se cena jídel zvýšila, ale není to zas nic hrozného. Ale vzhledem k vyšší ceně bych očekával trochu vyšší kvalitu jídel. Jídla se stále opakují a jejich kvalita se zhoršila. Navíc nechápu proč jsou pořád každý den brambory. Minimálně 4x týdně se na bezobjednávkových jídlech objeví brambory. A když už jsou pořád brambory, tak ať se dají aspoň jíst. Může to být dodavatelem, ale bez hromady soli a pepře opravdu nejsou dobré. Dříve jsem šel do menzy a nevěděl co si vybrat, vše vypadalo dobře. Dnes si vybírám jídlo bez brambor, případně "menší zlo".
 • objednávky po internetu

  9 led 16:01

  Nelíbí se mi nový systém objednávání jídel přes internet. Dříve to bylo přehlednější. Aby se člověk podíval na bezobjednávková jídla, nesmí být přihlášen.
 • Fungování jídelny

  6 led 21:23

  Jídlo chutné a personál se usmívá více než dříve, neměnila bych nic.
 • Chuť pokrmů

  6 led 20:53

  Dříve mi v menze chutnalo, ale poslední dobou mi přijde, že všechna jídla chutnají víceméně podobně a jsou hodně mastná.
 • Oteviraci doba pokladny

  4 led 21:10

  Vzhledem k tomu,ze nefunguji dobijeci automaty,bych rada uvitala to,kdyby se vedeni Menzy zamyslelo nad oteviraci dobou pokladny. Kdyby pokladna byla otevrena drive nez v 11 h,netvorily by se zde takove fronty. Navic je tezke se normalne najist,kdyz clovek prijde do Menzy v 11 h a od 11:30 ma vyuku a jeste musi stat 10 min frontu diky pokladne,protoze zde neotevrou ani o minutu drive.
 • Jedna velika TRAGEDIE

  4 led 21:02

  Jidla cim dal tim vic tragictejsi,ale ceny se zvedly. Myslim,ze cenam by take mela odpovidat kvalita. Personal je totalne znechuceny,otraveny,ze vubec musi jidla vydavat. Mila obsluha je pouze u minutek. A to nemluvim o tom,ze se clovek boji,jestli mu z toho jidla nebude spatne nebo v nem nenajde cerva !!
 • Jídla bez masa

  4 led 20:28

  Přála bych si, aby bezmasá jídla byla začleněna do jídelníčku nejen ve větším množství, ale také, aby nebyla pouze na objednání.
  Určitě by to ocenili i lidé, kteří maso normálně jedí, jenom na něj v tu chvíli nemají chuť, bohužel se jim ale jiná možnost nenabízí.
  Děkuji.
 • Obměna jídla

  3 led 22:09

  Uvítala bych trochu pestřejší nabídku jídel. Jídla se točí neustále dokola. 3x do týdne je řízek s bramborem, či kaší a okurka.
  Obědy jsou ještě více méně chutné, ale večeře mi přijdou absolutně tragické a ošizené. Nedochucené, snad spatlané ze zbytků. Odpoledne zbylo z řízků maso, tak k večeři uděláme karbanátky. Doufám jen, že karbanátky nejsou dělány z již udělaných řízků, kterým byl pouze sloupnut obal. Párkrát mi to totiž přesně tak připadalo...
 • Jídelníček

  2 led 20:05

  Ocenila bych, kdyby v jídelníčku bylo častěji obměňováno jídlo, je to samé zelí a knedlíky, kuskus, rizoto a těstovinový salát.
 • Opakování jídel ve stejný den

  2 led 18:32

  Štve mě, že se jídla pořád opakují dokola. Např. Boloňské špagety, ty jsou jen samé úterky. Nevadilo by, dny v týdnu trochu prostřídat. Taktéž mě vadí, že pokud si chci objednat oběd na pondělí, musím to udělat nejpozději do 14hod v pátek.
 • Zvýšení cen a snížení kvality jídla

  27 pro 18:38

  Menza jde se svou úrovní opravdu dolů. Že člověk najde červa v jídle, chápu, může se stát, nemůžete za dodavatele, ale podávat plesnivou zeleninu a další potraviny, které nejsou poživatelné!

  Kvalita jídla šla dolů, za to ceny vzrostly poměrně raketovou rychlostí!

  Dříve jsem do menzy chodila ráda, dnes už se jí raději vyhnu.
  • Re: Zvýšení cen a snížení kvality jídla

   5 led 13:32

   Dobrý den,

   poprosím Vás, zda mi napíšete jaké potraviny jsou u nás plesnivé a nepoživatelné. Určitě bych zjednal nápravu.

   Děkuji, Tomaschko
 • cena a kvalita

  23 pro 23:21

  jídla se dle mého názoru velice zhoršila - jednak se snížil výběr, zhoršila se kvalita, jídla jsou daleko "chudší", ale také se zvýšila cena
 • Zhoršení chuti jídla

  23 pro 15:32

  Už to není, co to bývalo