• Diskriminace vegetariánů

  5 dub 20:42

  Prosím vás, na těch vegetariánských jídlech byste mohli zapracovat, ať se tam i takový člověk pořádně nají. Raději k vám ani nechodím, protože co mi moje vegetariánská kolegyně vždy vypráví, co jste jí dali.. No promiňte, ale suchá rýže s okurkou...
 • Vegetariánská jídla

  31 bře 08:54

  Dobrý den,

  ráda bych poprosila o větší nutriční vyváženost jídel pro ty, kteří se stravují vegetariánsky. Jedná se vždy o první variantu v jídelníčku. Myslím si, že některá jídla postrádají zastoupení bílkovin a převažuje velké množství sacharidů. Celé jídlo je tak složeno jen z příloh. Naopak chválím, že se snažíte dávat i luštěniny, to je fajn.
 • Vege večeře

  20 srp 22:01

  Prosím o větší rozmanitost vegetariánských obědů, stále se opakuje to samé. Myslím si, že nejen mě by vyhovovaly čas od času i vegetariánské večeře. Je něco takového možné? Děkuji
 • Nabídka a dostupnost jídel

  14 čec 12:42

  Dobrý den,
  nabídka a dostupnost jídel se v poslední době velmi zhoršila, stejně tak, jako kvalita nabízených obědů. Netýká se minutkových jídel, která jsou standardně velmi dobrá.
  Z denní nabídky jídel, již většina není po jedné hodině začátku výdeje.
  Připomínky na kvalitu a chutnost jídel slyším ve svém okolí stále častěji.
  • Re: Nabídka a dostupnost jídel

   22 čec 13:55

   Dobrý den,

   děkujeme za Váš názor, ale dovolím si nesouhlasit. Dostupnost jídla pokud si objednáte je do konce výdejní doby. Bohužel nelze odhadnout druh bezobjednávkového jídla, které zákazník bude požadovat a tak se určitý druh může doprodat dříve. Kvalita a chutnost jídel je vyrovnaná. Snažíme se vařít z kvalitních potravin.

   Tomaschko Petr
   vedoucí menz
 • Strava

  10 čen 17:45

  Velmi dobře vaří.