• arogantní chování křičení po studentech

  8 zář 19:42

  Dobrý den
  Po dvou letech je to prvně co jsem velmi nespokojena s chováním a jednáním na koleji K5. To co se zde děje by se dalo nazvat jedině psychickou šikanou, až terorem. Panuje zde strach a nejistota co bude dál.
  Nejdřív mi napíši e-mail , že zde v dalším AK roce nesmím mít asistenčního -terapeutického psa. Pak tohle tvrzení vezmou rychle zpátky.
  Po té mi ústně sdělí, že zde nesmím mít návštěvu od 6 do 24 hod. Opakovaně po mě kolejná křičí a celé to na mě působí, že se snaží mě z koleje vyštípat. Prostě dělají takové zle, že nadále zůstávat na koleji již není možné. Žít v neustálé buzeraci a křiku opravdu není vhodné prostředí pro studium, ani pro život. Po dvou letech odsud odcházím. A vede mě k tomu více důvodů- neustále se zvyšující ceny koleje a služeb. Buzerace , křik. Absolutní nejistota co bude dál. Za cenu koleje si v klidu mohu sehnat podnájem, nebo spolubydlení a ještě ušetřím.
  Všem ostatním studentům přeji, aby měli svatou trpělivost i v takto náročné době, kdy neví jaké další opatření koleje a menzy nařídí další den z důvodu covidu, jestli se koleje zavřou úplně, atd.
  S Poděkováním Soňa Szwajnochová 2 . ročník Fyzioterapie.
 • Pochvala

  23 čen 15:02

  Ráda bych tímto způsobem pochválila paní vedoucí koleje K1, Petru Dvořákovou. Ve všem, kde je to možné, vychází studentům vstříc a komunikace s ní je na jedničku s hvězdičkou. :-) Děkujeme!