• K3

  27 úno 11:41

  Souhlasím s tím, že se úroveň úklidu hodně zvedla. Oproti minulému roku je to opravdu nesrovnatelné. A s tou wifi taky nemůžu nesouhlasit.
 • K3

  27 úno 08:41

  Můžu jenom souhlasit. Úklid koleje je naprosto perfektní, vím, že v minulých letech to měla na starost nějaká uklidová firma a to v tom žít nechceš. Tenhle rok fakt 1*.
  Co se týče wifi, myslím, že v dnešní době je to tak běžná věc, v které jsou koleje opravdu dost pozadu.
 • WIFI

  15 úno 08:20

  Přidávám se k tomu, co zde již zaznělo, nedokážu pochopit, proč na kolejích v dnešní době nemůže fungovat wifi připojení, protože drtivá většina z nás by kromě připojení notebooku jistě uvítala i možnost internetu v mobilu, tabletu apod. Navíc by se tím docela i ušetřilo místo na stole, protože díky síťovým kabelům a switchi (nechápu, proč je na pokoji zdířka na 1 síťový kabel, když pokoje jsou pro 2 studenty) se jen ubírá plocha.
 • úklid K3

  15 úno 08:17

  Myslím si, že letošní úklid na koleji je naprosto v pořádku, nemůžu si stěžovat. Každý den jsou vytřené chodby, umytá sociální zařízení i kuchyňka (důležitá věc, protože někteří studenti si evidentně po sobě nejsou schopni uklidit). Případná změna by byla jen na škodu.
 • K3

  14 úno 17:15

  Velmi kladně hodnotím úklid na K3. Předchozí roky 2015 - květen 2017 tu byl neskutečný bordel a špína. Není je úklid vidět.
 • Štěnice

  11 úno 20:32

  Už mě opravdu nebaví štěnice na koleji K3, jsou téměř ve všech patrech... Dezinsekce nezabírá. Nejlepší by bylo všechny postele vyhodit a koupit nové.
 • K2

  9 úno 16:01

  Přidávám se k pochvalám na úklid na K2. Opravdu úroveň úklidu je letos naprosto skvělá. Mám radost, že to studentský hodnocení asi k něčemu je, protože mnohokrát se tu objevovaly stížnosti na úklidovou službu, která byla na K2, a konečně letos došlo ke změně!
 • Bordel na K2

  8 úno 15:41

  Nevím, jsem asi jediná, ale nepřijde mi, že by se úroveň úklidu nějak zvedla. Sprchy jsou fakt nechutný, o záchodech nemluvě. Bylo by fajn se nad tím alespoň zamyslet!
 • Úklid K3

  8 úno 10:39

  Chtěla bych velmi ocenit úklid na koleji K3. Bydlím již čtvrtým rokem na stejném patře. Úroveň úklidu byla velmi proměnlivá a letos se poprvé nebojím jít do sprchy nebo si něco uvařit v kuchyňce.
 • okna na K4

  6 úno 20:18

  Okna na koleji k4 vůbec netěsní, chtělo by to výmněnu :)
 • K3

  1 úno 16:52

  Nevím jak na všech patrech, ale zejména na 8 patře roste ve sprchách nádherná plíseň na strope. Takže s tím by se možná něco mohlo udělat. Jinak úklid co se chodeb týče v celku v pohodě..
 • wifi

  29 led 21:47

  Naprosto největší kravina na JČU je nepřítomnost wifi na kolejích. Opravdu bych jí ocenila, abych se mohla na net připojit i prostřednictvím mobilu a ne při každý blbosti kterou si potřebuju někde najít startovat nb. (Téměř) všichni mají na kolejích nb, nechápu proč není možné poplatek za něj prostě připočíst k základnímu kolejnému a zřídit wifi jako to mají ostatní univerzity. Je to jak před opicema tady....
 • K2

  29 led 14:21

  Kolej K2 je parádní, teda nevím jak je to na jiných patrech, ale zrovna na jednom patře byla otřesná plíseň ve sprchách, kterou odstranili, to je jediné plus. :) Mohly by tam být ale milejší kolej báby.
 • Pan Pražák

  22 led 16:53

  Jsem na kolejích už druhým rokem a jsem strašně rád, že máme za vedoucího pana Pražáka. Je ochotný, milý, dá se s ním domluvit, má neskutečně lidský přístup. I když vykonává pozici vedoucího kolejí, není to žádnej náfuka a nechová se povýšeně.
  Za vše, co pro nás dělá, mu děkujeme.
  Studenti z K2
 • Komentář k Balkónům K4

  21 led 11:38

  Nemyslím si, že by koleje K2-K3 byli horší než K4. Měl jsem možnost podívat se na K4 (asi jako každý) a přijde mi to mnohem větší hnus. Jediné, za co se připlácí je soukromá sprcha. Pokud se ti ovšem nelíbí, přestěhuj se. :)
 • Balkóny K4

  16 led 17:46

  Byla bych pro opětovné otevření balkonů (aspoň 1) na koleji K4. Nechápu proč by měli mít lidi na horších kolejích povolený vstup a kouření na balkónu a my ne. A myslím, že by i kolej dost ušetřila za energii (výtahy se nezastaví) a vratné by měly aspoň v noci klid (hlavně při zkouškách).
 • Úklid

  12 led 02:07

  Děkuji, děkuji, děkuji paním uklizečkám na K2! Konečně si můžu uvařit v kuchyňce a nebojím se, že bych chytil žloutenku! Konečně se můžu osprchovat ve sprchách a nebojím se, že vylezu zelený od plísně. Konečně můžu na K2 žít jako člověk a ne jako v nějakém squattu!
  PS.:Doufám, že se tato pochvala dostane k paním uklizečkám! :)
 • Zlepšení úklidu na K2

  12 led 02:04

  Velice oceňuji to, že konečně byly vyslyšeny naše připomínky k úklidu, který obstarávala úklidová služba. Od dob, co jsou na K2 opět stálí zaměstnanci, je úklid naprosto špičkový! Konečně nejsou plesnivé sprchy, toalety jsou voňavé a člověk si v čistotě může dát sprchu či dojít na záchod. Děkuji!
 • Kontrola při nočním klidu

  9 led 15:46

  Mělo by se více začít kontrolovat, zda studenti nedělají na pokojích diskotéku. Často se nám stává, že pokoj pod námi dělá pravidelně v něděli-úterý po 23 hodině hluk a nedá se díky tomu pořádně vyspat(např na zkoušku jsem naštvaná). Také mi nepříjde normální kouřit na pokojích marihuanu. Vždyť je to cítit kolikrát i na chodbě.
 • Nedostatečná kontrola a sankce pro kuřáky

  26 pro 16:54

  Obsah trávníku pod balkóny mluví za vše. Cedule na kolejích zakazující kouření nestačí...
 • Teplá voda a okna

  23 pro 23:15

  poměrně často se stává, že později večer či v noci neteče příliš teplá voda; a skrz okna hodně táhne